REBELDEWAY Y ERREWAY

ZA SVE FANOVE REBELDEWAY-A I ERREWAY-A

HomeKako koristiti ovaj Forum?TražiRegistracijaLista članovaGrupe korisnikaLogin

Share | 

Pepeljuga

Go down 
AutorPoruka
*Cami*
Upoznala si jednog buntovnika

Broj komentara : 1288
Registration date : 2007-08-05

KomentarNaslov komentara: Pepeljuga   Tue Apr 15, 2008 6:20 pm

Luisana Lopilato
Hará de “Cenicienta”
La ex Alma Pirata será la protagonista principal de la obra teatral Cenicienta, un clásico que se estrenará en el Teatro Astral de Capital Federal.
Luego de ausentarse un tiempo de los escenarios porteños, esta vez, Luisana Lopilato saldrá a escena con "Cenicienta", una puesta en escena adaptada por Alicia Zanca.
El espectáculo se realizará en el Teatro Astral de Capital Federal, edificio donde primeramente iba a brindar función la obra "El mago de Oz" que protagoniza la ex Bailando por un sueño 2007, Liz Solari.
Si bien aún no se conoce quien será el hombre que acompañe a la ex Casados con hijos en escena, se baraja el nombre de un viejo conocido de Luisana, Benjamín Rojas, con quien ya compartió elenco en las ficciones Alma Pirata y Rebelde Way.
Habrá que esperar para saber quién acompañará a Luisana en escena.

Luisana Lopilato
Glumi u Pepeljugi

Bivsa Alma Pirata bice glavna glumica pozorisnog djela Pepeljuga,klasika koji ce se premijerno prikazati u pozoristu Astral u glavnom gradu.

Nakon toga bice neko vrijeme odsutna sa pozornice,ovaj put,Luisana Lopilato izaci ce na scenu kao Pepeljuga,koju je adaptirala Alicia Zanca.

Ovaj spektakl ce se odrzati u pozoristu Astral u glavnom gradu,u prostoriji gdje se prvo bila obezbjedena za Carobnjaka iz Oza,gdje glavnu ulogu ima bivsa Plesuci za jedan san 2007,Liz Solari.

Ako jos ne znas ko ce biti muskarac koji ce djeliti scenu uz bivsu Casados con hijios,govori se o jednom starom Luisaninom poznaniku,Benjaminu Rojasu,sa kim je glumila i u Almi Pirati i u Rebelde wayu.

Treba jos sacekati dok saznamo ko ce praviti drustvo Luisani na sceni.

Arrow Cami y Luly

KomentarNaslov komentara: Re: Pepeljuga   Tue Apr 15, 2008 6:21 pm

U petak u teatru Astral,odluceno je da ce glavni glumac u delu "Pepeljuga" biti Rodrigo Guirao.

Luisana Lopilato,kao sto vec znamo, bice Pepeljuga. Princevi su mogli biti: Rodrigo Guirao, Benjamin Rojas, Juan Gil Navarro ili Ivan de Pineda. Ali Rodrigo je covek sa svim osobinama princa iz ove price.

Početnik
Početnik

Broj komentara : 2
Registration date : 2008-01-15

KomentarNaslov komentara: Re: Pepeljuga   Wed Apr 30, 2008 10:59 pm

Extra!!!!!
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika http://www.tijanavracar92.piczo.com
euge_princessa
Početnik
Početnik

Broj komentara : 8
Registration date : 2008-06-07

KomentarNaslov komentara: Re: Pepeljuga   Mon Jun 09, 2008 3:17 pm

hvala na novosti
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
*Cami*

KomentarNaslov komentara: Re: Pepeljuga   Mon Jun 30, 2008 2:23 pm

nema na cemu!

“Princesa Cenicienta”

Nuevo foto candids de Luisana en el Teatro Astral en Buenos Aires, Argentina el 2 de Mayo del 2008. Donde se encuentra practicando 8 horas diarias, descansando los lunes, para la nueva obra que protagonizara a partir del 17 de Mayo del 2008 en el Teatro Astral de la Calle Corrientes en Buenos Aires, una nueva producción teatral de Espectáculos Gallo, el musical argentino “Princesa Cenicienta”.

"Princeza Pepeljuga"

Nova slika Luisane Lopilato u pozoristu Astral u Buenos Airesu, Argentina, slikana 2. maja 2008. Ona ovde vezba osam sati dnevno, osim ponedeljkom, svoju novu rolu. Premijera ovog mjuzikla bice 17. maja 2008. u Astral Teatru u ulici Corrientes u Buenos Airesu, produciranog od strane Espectáculos Gallo, argentinski mjuzikl "Princeza Pepeljuga".

Glavu rolu, ulogu Pepeljuge, tumaci Luisana Lopilato, a njen princ je Rodrigo Guirao.

KomentarNaslov komentara: Re: Pepeljuga   Mon Jun 30, 2008 2:23 pm

14 maja
Predstavljanje djela u kojem je glavna glumica Luisana Lopilato

14 maja u jednom restornu Puerta Madera su se oficijalno predstavili glumci argentinskog mjuzikla Princeza Pepeljuga,cija premijera ce se odrzati slijedeceg petka,23 maja u 18 sati u pozoritu Astral.
Glavni glumci u ovom djelu su Luisana Lopilato , Rodrigo Guirao Díaz, Georgina Barbarrossa i Alicia Zanca,koja osim sto je direktorica ovog spektakla,takoder ce da i glumi sa ostatkom glumaca.

Takoder ce ucestvovati i muzicki producent,pozorisni poduzetnik Julio Gallo,vlasnik pozorista Astral.
Glavni kuhar u restoranu takoder je predstavio meni "Princeza Pepeljuga",kako bi zabavio goste iz svijeta umjetnosti.

Luisana Lopilato,koja glumi Pepeljugu,pokazala je novi look.

Slike za zabave

Arrow Cami y Luly

KomentarNaslov komentara: Re: Pepeljuga   Mon Jun 30, 2008 2:24 pm

Luisana Loreley Lopilato zapocela je svoju karijeru sa Chiquititas,ali skocila je u slavu sa serijom Rebelde way u kojoj je bila dio benda Erreway.Ali uprkos tome,otisla je u sitcom Casados con hijos gdje je dosegla maksimalnu popularnost kod gledalaca svih godina.Trenutno,uskoro treba da ima premijeru Princeze Pepeljuge zajedno sa Rodrigom Guiraom Diazom u pozoristu Astral.

U srijedu 14 maja bila je u restoranu Champs Elysses zbog prezentacije glumaca koji ce glumiti u pozoirsnom djelu Princeza Pepeljuga,gdje smo sa njom imali jedan interviju u kojem smo razgovarali o njenom liku.

Extremista.com.ar (ECA):Ostvaren san?

Luisana Lopilato (LL): Da,iskreno da.Ostvaren san zbog toga sto smo sanjali sa Aliciom(Zancom) i ovo se pretvorilo u stvarnost tako da sam jako srecna.

ECA: Reci nam kakva je tvoj lik?

LL:U mom liku nema nista novo.On je klasican lik koji smo svi upoznali u Pepeljuzi.Ali sa nekim promjenama,macevace se,pjevati,plesati....ali prica se ne mjenja.

ECA:Da li si puno vjezbala?

LL: Da,da vjezbala sam 2 ili 3 sedmice macevanje zajedno sa Marianom Torresom,koji je nas trener u macevanju.Radili smo akrobacije sa Hernanom Penom i sve je super ispalo.

ECA:Vec smo vidjeli macevanje u proslom djelu u San Martinu.

LL:Da,ja nisam imala tu mogucnost u pozorisu,ali sam to radila na televiziji u Almi Pirati i tako da sam imala neku osnovu.

ECA: Da li se radnja djela odvija u sadasnjem vremenu?

LL: Da....ne toliko.Nije 2008 ali takoder nije ni 1700.

Glumci u Princeza Pepeljuga

ECA:Da li je ovo tvoj omiljeni lik iz Disneya?

LL: Da,da ovo je moj omiljeni.Mislim da skoro svi u djetinjstvu zelimo biti princeze.

ECA:Da li si morala puno razmisljati da glumis ovog lika?

LL:Neee,ne,kad su me nazvali da mi ponude da glumim ovog lika rekla sam da iz prve.Cak nisam ni razmisljala.

ECA:I vec si probala haljinu za Pepeljugu?

LL: Da,probala sam je.Haljina je nevjerovatna.Ne znate kakva je,umrijece te.Kao da sam u pravoj prici.

ECA:Da li ce ovo biti godina odmora na televiziji?

LL:Ne,pocela sam sada sa pripremama za snimanje 4x4,u julu(srpnju) i avgutu(kolovozu).

ECA: Kombinovaces to sa Pepeljugom....

LL:Da,sada radimo 15 predstava u pozoristu Astral,kasnije imamo turneju i kasnije se vracamo u pozoriste Astral na zimske praznike.

ECA:Da li ikad ides na internet?

LL: Da,idem.Ne mnogo ali idem.

ECA:Mozes li poslati pozdrav za nase citatelje?

LL:Jedan veliki pozdrav za Extremista.com.ar,za sve koji su za racunarom,veliki pozdrava,vidimo se.cao

Dosao je da vidi svoju princezu

Princ je vidio svoju Pepeljugu

Prerana eliminacija sa Rolanda Garrosa dozvolila je Juan Monacu da se vrati da bi vidio Luisanu Lopilato u pozoristu.Teniser se pravio da nije ljubomoran,gledajuci svoju djevojku zajedno sa Rodrigom Guiraom i pljeskao je bez prestanka."On je moj princ na bjelom konju"rekla je zaljubljena.

Ovakvog ste mogli vidjeti Juana "Pica" Monaca(24) u prosli petak u redovima pozorista Astral,gdje je njegova djevojka Luisana Lopilato(21) glumila u djelu Princesa Cenicienta.Kad su svi prognosticari govorili da ce tenisr iz Tandila biti u inozemstvu jos jednu sedmicu,dobra sreca ga je napustila:momak je ispao sa Rolanda Garrosa prije predvidenog,kad ga je svedadin Robin Soderling lako pobjedio.Ova ranija eliminacija sa turnira je ostavila gorak okus na Pica-koji ima 5 titula i oko kulumativnih 1,8 miliona dolara,ali dobro u svemu tome je sto se mogao vratiti u Buenos Aires da bi se ponovno sreo sa svojom curom i da bi je iznenadio u pozoristu.Zajedno sa svojim prijateljem i Danielom,starijom Luisaninom sestrom,smjesto se u prve redove i nije gubio iz vida plavusu,posebno kad je morala ljubiti u usta svog princa,kojeg glumi Rodrigo Guirao Diaz.Svejedno,Juan ce se morati navici na to jer u 4x4,novoj teen seriji koju priprema Ideas del Sur za drugu polovinu godine,Luisanin lik ce proziviti strastvenu romansu sa Guiraovim likom."Ove godine sve sam radila sa Rodrijem,ali sve to je cista slucajnost",komentirala je Lopilato pri izlazku iz pozorista.

-Tako ste lijepi da vas publika vec zeli vjencati.(Misli na Lu i Rodriga)

Lu:Neeeee,NE!Vec su poceli sa izmisljanjem veze?Super se slazemo,jako smo dobri drugovi,ali nista vise od toga.Osim toga,meni je dobro sa Juanom.

-Dosao te vidjeti u pozoristu.

Lu:Da,da.Super smo,odlicno,ali ne volim govoriti o svom privatnom zivotu.

-Da li vam vjetar i dalje puse u jedro?

Lu:Da,i dalje je sve dobro,hvala.

-Mozes li reci da je Pico tvoj princ na bjelom konju?

Lu:Da,ocito.Please,dosta.

Monaco je otisao sa svojom djevojkom iz pozorista,i uprkos tome sto je izgubio vazan turnir,odveo je najbolju nagradu:jednu pravu princezu.

Arrow Cami y Luly

Ideš na probe sa Erreway-om!
Ideš na probe sa Erreway-om!

Broj komentara : 164
Registration date : 2008-02-27

KomentarNaslov komentara: Re: Pepeljuga   Mon Jun 30, 2008 3:52 pm

Znam da je Pepeljuga.Ali bash lepo shto glumi Pepeljugu a princ je bash lep videla sam sliku!

KomentarNaslov komentara: Re: Pepeljuga   

Na vrh Go down

Pepeljuga
Na vrh 
Stranica 1/1